بومی سازی قطعات و ماشین آلات

شرکت پژوهشکده امیرکبیر ایرانیان با همکاری شرکت  شهرک های صنعتی استان یزد برگزار می کند:

رویداد ملی نیازهای فناورانه صنایع با هدف معرفی نیازهای صنایع در بخش ساخت قطعات، ماشین آلات و مواد صنعتی

پژوهشکده امیرکبیر ایرانیان با راه اندازی سامانه جامع صنعتی شمستا (شتابدهنده مجازی ساخت، تحقیق و آموزش)  و ایجاد 4 نمایشگاه مجازی (آنلاین) همزمان با ارائه 12 خدمت تخصصی به بخش های مختلف صنعت کشور، بستری مناسب برای صنعتگران و شرکت های صنعتی فراهم نموده است که به معرفی توانمندی ها و ظرفیت های خود بپردازند و هم چنین در صورت داشتن نیازهای صنعتی در زمینه طراحی و ساخت با تکیه بر دانش متخصصان داخلی نسبت به رفع این نیازها اقدام نمایند.این مرکز تحقیقاتی–صنعتی با هدف معرفی نیازهای بومی سازی موجود در صنعت و فراهم کردن ارتباط سازنده تر مراکز و شرکت های صنعتی در جهت رفع این نیاز ها، با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان یزد اقدام به برگزاری "رویداد ملی نیازهای فناورانه صنایع در بخش ساخت قطعات، دستگاه ها، ماشین آلات و مواد صنعتی"  نموده است. این رویداد در تاریخ 1401/12/14 از ساعت 10 الی 12 در محل مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شرکت شهرکهای صنعتی یزد برگزار خواهد شد.

چه کسانی می توانند در این رویداد صنعتی شرکت نمایند؟

در این رویداد فناورانه تمامی شرکت ها، مراکز صنعتی ارائه دهنده خدمات و شرکت هایی که تمایل به معرفی نیازهای بومی سازی خود و استفاده از دانش و تجربه صنعتگران و متخصصان دارند می توانند شرکت نمایند. لذا بدینوسیله از تمام صنعتگران و شرکت های صنعتی جهت شرکت در این رویداد دعوت به عمل می آید.

هم چنین شرکت ها و مراکزی که نیازمند بهره گیری از توان و ظرفیت های داخلی جهت ساخت قطعات، دستگاه و ماشین آلات صنعتی خود هستند می توانند نیازهای خود را تا تاریخ 12/12/1401 با ارسال ایمیل به آدرسshamsta.va@gmail.com    اعلام نمایند.

شایان ذکر است از آنجایی که این رویداد هم زمان به صورت آنلاین نیز برگزار خواهد شد شرکت ها و مراکز صنعتی از سراسر کشور می تواند در این مراسم شرکت نمایند.

نحوه ثبت نام در رویداد ملی نیازهای فناورانه چگونه است؟

جهت ثبت نام در این رویداد ملی فناورانه می توانید از طریق لینک زیر وارد پنل ایوند شده و نسبت به تهیه بلیت اقدام نمایید. با توجه به نوع حضور و شرکت های حاضردر این رویداد سه نوع بلیت تعبیه شده است :

بلیت شرکت کنندگان عادی : این بلیت ویژه شرکت های سازنده، فناور و دانش بنیانی است که به صورت حضوری در این مراسم شرکت می کنند.

بلیت ارائه دهندگان نیازهای فناورانه : این بلیت ویژه شرکت ها و مراکز صنعتی متقاضی ساخت قطعات، دستگاه ها، ماشین آلات و مواد صنعتی که تمایل به ارائه نیازهای خود می باشند .

بلیط شرکت کنندگان عادی (آنلاین) :این بلیت ویژه شرکت ها و مراکز صنعتی است که به صورت آنلاین در این رویداد شرکت می کنند.

تاریخ‌های مهم
14 اسفند 1401
14 اسفند 1401
1 اسفند 1401
22 اسفند 1402
-
10 نفر
60 نفر
راه‌های ارتباطی
035138219259
shamsta.va@gmail.com
شهرک صنعتی یزد،‌ مرکز خدمات فناوری و کسب و کار
اخبار و اطلاعیه‌ها
خبر مرتبط

متن خبر

  21 اسفند 1401