استارتاپ دمو بسته بندی محصولات کنجدی

شرکت توسعه کارآفرینی و نوآوری دونار با همکاری فرمانداری شهرستان اردکان، اداره صنعت، معدن و تجارت اردکان، اتحادیه صنف حلوا ساز و عصار شهرستان اردکان ، دانشگاه اردکان، سازمان آموزش فنی وحرفه­ ای و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد و شهرستان اردکان برگزار می­ کند:

رویداد استارت ­آپ دمو بسته بندی محصولات کنجدی

 31 تیر الی 30 مهر 1402

با توجه به مزیت نسبی استان یزد با محوریت شهرستان اردکان در زمینه تولید محصولات کنجدی، بسته­ بندی یکی از موارد بسیار حائز اهمیت در توسعه محصول، تبلیغ و بازاریابی و امور صادراتی است. لذا، برآن شدیم تا با بررسی مجدد این مهم و با نگاهی به میراث فرهنگی و هنر و ترویج گردشگری خوراک و کشاورزی، برای بسته ­بندی محصولات کنجدی تلاشی مضاعف کنیم تا ضمن حفظ اعتبار استان در زمینه تولید و فروش محصولات کنجدی، بسته ­بندی­ محصولات همگام با نیاز روز بازار و منطبق با ضوابط بسته بندی بهداشتی و استاندارد باشد.

 


سه محور برگزاری رویداد :

الف. محور اصلی

- طراحی و تولید (نمونه اولیه) بسته­ بندی برای محصولات کنجدی

نکته: بسته­ بندی شامل ظرف، برچسب(لیبل)، رنگ و طراحی متناسب با کالا است.

(در روز افتتاحیه، نمونه محصولات و نیاز ویژه تولیدکنندگان در جلسه اعلام خواهد شد)

ویژگی­ های­ توصیه ­شده این محور:

- تهیه بسته­ بندی با تلفیق صنایع دستی و میراث فرهنگی

- طراحی بسته­ بندی با الهام از و یا تلفیق با آثار هنری

 


ب. محورهای تخصصی (با نگاه ویژه برای صادرات)

- طراحی و تولید (نمونه اولیه) بسته ­بندی با دیدگاه تخصصی بازاریابی و فروش

- طراحی و تولید (نمونه اولیه) بسته­ بندی با دیدگاه تخصصی محصولات ارگانیک

نکته: بسته ­بندی شامل ظرف، برچسب(لیبل)، رنگ و طراحی متناسب با کالا است.

(بسته ­بندی برای بازار هدف کشوری خاص به پیشنهاد تولیدکننده یا شرکت­ کننده می­ تواند باشد)

ویژگی­ توصیه ­شده این محور:

- رعایت الزامات و ضوابط بسته ­بندی برای صادرات به کشور(های) هدف

 


ج. محور تحلیلی

- بررسی، ارزیابی، مقایسه و تحلیل بسته­ بندی­ های موجود در بازار برای محصولات کنجدی ارائه شده در رویداد با ارائه نمونه­ جهت انتخاب بهترین گزینه­ ها

ویژگی گزارش این محور:

گزارش باید منطبق با معیارهای پژوهشی، مستند، دارای عکس و نمونه فیزیکی و جدول تحلیلی باشد.

 

چگونگی برگزاری رویداد:

رویداد استارت­ آپ دمو بسته ­بندی محصولات کنجدی توسط شرکت توسعه کارآفرینی و نوآوری دونار برای رفع نیاز بسته­ بندی تولیدکنندگان محصولات کنجدی و از طریق شرکت­ کنندگان در رویداد انجام خواهد شد. برگزاری رویداد برای دریافت ایده­ های بیشتر و مناسب، منتورینگ آن­ها و بررسی کارشناسی جهت طراحی بهینه بسته ­بندی است و به منزله خریدن طرح نیست. اما، بدون تردید، شرکت ­ها، طراحان و دانشجویان در اعلام هزینه طرح شرایط همکاری مساعدی را اعلام خواهند نمود.

در این رویداد، تولیدکنندگانی که نیاز به بسته­ بندی جدید دارند، درخواست مشارکت خود را بعد از فراخوان، با مطالعه دستورالعمل مشارکت در رویداد درج ­شده در وب سایت، دریافت فرم و فرستادن ایمیل به دبیرخانه رویداد ثبت می­ کنند و متعاقباً شرکت­ کنندگان در رویداد، برای آن نیاز (طراحی بسته ­بندی)، اقدام خواهند کرد. اعلان عمومی و درخواست برای مشارکت، اولین گام در اجرای رویداد است. بعد از مشخص ­شدن  تولیدکنندگان و نوع محصولات کنجدی، اقدام برای رفع این نیاز در بین گروه­ های مختلف اعم از دانشجویان هنر، کارآموزان فنی و حرفه­ ای، طراحان گرافیک و شرکت ­های چاپ و بسته ­بندی انجام خواهد شد. سه محور برای این رویداد در نظرگرفته شده تا ضمن حفظ جامعیت، نیازهای متنوع را در زمینه بسته­ بندی پاسخگو باشد. دومین گام مهم در این رویداد، جلسه افتتاحیه است که شامل جلسه تبیین نیاز، جلسه رو در رو برای شرکت­­های علاقمند و کارفرمایان و پنل گفتگو در مورد بسته­ بندی است. یک روز بعد از افتتاحیه، کارگاه آموزشی برای طراحی و تولید بسته­ بندی، به عبارتی اولین روز آموزشی، برگزار خواهد شد. سپس، در گام سوم طرح­ های پیشنهادی محصولات برای روز پایش اولیه ارسال خواهند شد و  تولیدکنندگان، طرح اولیه مورد نظر خود را جهت پرورش و تکمیل کردن توسط طراح انتخاب می­ کنند. بعد از پایش اولیه، دومین روز آموزشی و منتورینگ نیز به صورت تخصصی برگزار می ­شود. چهارمین گام، روز داوری نهایی و ارائه نسخه فیزیکی اولیه از طرح­ ها می ­باشد. آخرین گام، روز اختتامیه جهت اعلام برندگان و تقدیر از نفر یا نفرات برتر و انعقاد قرارداد بین کارفرمایان و طراح است. در پایان این مرحله، برای تشویق هرچه بیشتر شرکت­ کنندگان و ترویج موضوع بسته­ بندی، به مدت 3 روز در نگارخانه جریان، آثار منتخب به نمایش درخواهند آمد.


نحوه ثبت ­نام تولیدکنندگان:

ثبت نام از طریق شماره تماس دبیرخانه (09359627137) و یا ایمیل dunar.company@gmail.com  و فقط در بازه زمانی اعلام ­شده قابل انجام است.

تبصره 1 : ثبت نام قطعی تولیدکننده به منزله انعقاد قرارداد با مجری و اجرای مفاد مالی آن است.


نحوه ثبت نام شرکت کنندگان :

1- ثبت نام تنها از طریق دریافت فرم اولیه از وب سایت www.yazdino.com  امکان­ پذیر است. لطفاً برای مکاتبه رسمی، ارسال فرم درخواست و فایل طراحی به دبیرخانه، از طریق ایمیل dunar.company@gmail.com اقدام نمایید.

2- تمامی اطلاع ­رسانی­ ها تنها از طریق وب­سایت معرفی­ شده (www.yazdino.com) و طبق جدول اعلامی انجام خواهد شد. درصورت بروز هرگونه مشکل با ایمیل dunar.company@gmail.com در تماس باشید.

تبصره 1 : هرگونه تغییر در زمان­ بندی یا اجرای مراحل رویداد از طریق وب سایت www.yazdino.com اعلام می­ گردد.

تبصره 2 : همچنین اطلاع رسانی اولیه در وب سایت ایوند و دانشگاه اردکان نیز انجام می­ شود.

3- دریافت تصویر با کیفیت از طراحی سه بعدی (با حداقل حجم 600 کیلوبایت تا حداکثر 6 مگابایت) آثار در کلیه بخش ­های رقابتی تا تاریخ ذکر شده در جدول زمانبندی رویداد امکان­ پذیر بوده و قابل تمدید نمی ­باشد.

4- اعلام نتایج داوری و تقدیر از برگزیدگان تقریباً همزمان با روز جهانی غذا طی مراسم اختتامیه در دانشگاه  اردکان مورخ 25 / 07 / 1402 انجام می­ گردد.

 


الزامات اولیه و شرایط پذیرش شرکت­ کنندگان در رویداد:

1- کلیه متقاضیان از سراسرکشور در قالب فردی و گروهی (یک نفر به نمایندگی) مجاز به ارسال آثار در بخش رقابتی با توجه به محورهای رویداد خواهند بود.

2- هزینه مشارکت در رویداد برای برای دانش­ آموزان، دانشجویان و کارآموزان فنی و حرفه ­ای با حمایت شرکت دونار رایگان است. هزینه مشارکت برای افراد حقیقی هر نفر 1000.000 ریال و برای شرکت ­­ها (اشخاص حقوقی) 5000.000 ریال است.

تبصره 1 : همزمان با اعلام آمادگی برای مشارکت در رویداد و تکمیل و ارسال فرم، هزینه ثبت نام باید به شماره حساب 0116977759003 نزد بانک ملی شعبه خیابان مسجد جامع به نام شرکت توسعه کارآفرینی و  نوآوری دونار واریز و تصویر فیش واریزی به همراه فرم ثبت نام به ایمیل dunar.company@gmail.com ارسال گردد.

تصبره 2 : ثبت نام آنلاین در این رویداد از طریق لینک ایوند به آدرس زیر نیز میسر است. 

https://evnd.co/yE0lV

2- کلیه متقاضیان با ثبت ­نام تصدیق می­ کنند که آثار ارسالی برای این رویداد ضمن دارا بودن اصالت، تولید و نوآوری فردی یا تیمی آن ­ها­ بوده و در هیچ رویداد یا مسابقه دیگری به اشتراک گذاشته نشده است.

3- ایده ­های ارائه شده باید توسط متقاضیان خلق و تولید شده باشد و کپی کردن آثار از منابع ایرانی و خارجی ممنوع بوده و در صورت احراز، موضوع تخلف محسوب می­ گردد. همچنین کلیه عواقب قانونی متوجه شخص، شرکت یا تیم متقاضی است و مجری و تولیدکنندگان هیچ­ گونه مسئولیتی در باب این موضوع ندارند.

تبصره 3 : در صورت تخلف از اصول اخلاق کاری و عدم رعایت حق مالکیت معنوی، مجری در هر مرحله می­ تواند متقاضی متخلف را از رویداد خارج نموده و در صورت تحمیل هزینه اعلام خسارت کند.

4- تمامی متقاضیان ملزم به احراز هویت شغلی خود از طریق مدرک یا کارت معتبر، کارت صنفی یا نامه از مراجع ذیصلاح هستند.

 


نحوه گزینش و انتخاب شرکت کنندگان در رویداد نهایی:

1- برای هدایت و هدفمندکردن طرح­ و ایده ­های ارسالی، بعد از اختصاص کد به هریک از افراد شرکت­ کننده، یک منتور(راهنما) از طرف رویداد ایده را به بهترین شکل جهت حضور در رویداد استارت­ آپی راهنمایی خواهد کرد.

تبصره 1 : از نظر مجری، هیچ تفاوتی بین شرکت­ کنندگان در رویداد اعم از دانش ­آموز، دانشجو، هنرمند، فرد حقیقی و مستقل و یک شرکت وجود ندارد و منتورینگ به همه ارائه خواهد شد.

2- جهت بررسی اولیه، منتورینگ و حضور در نشست و کارگاه ­ها از دبیرخانه رویداد با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.

3- ایده­ های ارسال شده (نمونه کارها) به دبیرخانه در مرحله اول توسط تولیدکنندگان، داوران و منتور بررسی و پایش شده و نتایج در وب سایت Evan و www.yazdino.com  قرار داده می­ شوند.

تبصره 2 : متقاضیانی که نسبت به پایش اولیه اعتراض دارند می­ توانند تا حداکثر دو روز بعد از پایش اولیه نسبت به ارسال اعتراض خود از طریق ایمیل dunar.company@gmail.com اقدام نمایند.

4- تیم­ ها و یا نفراتی که ایده ­­هایشان در پایش اولیه برگزیده شده ­اند می ­بایست نسبت به ارائه موثر و حضوری ایده در مراسم روز داوری نهایی در حضور داوران و تولیدکنندگان اقدام نمایند.

تبصره 3 : افراد و شرکت­ هایی که در پایش اولیه منتخب شده ­اند، موظف هستند تا به ثمر نشستن طرح، با مجری و تولیدکننده همکاری لازم را انجام دهند؛ در غیراین­ صورت، مجری هیچ تعهد و مسئولیتی نسبت به ایشان ندارد.

5- برگزیدگان نهایی رویداد استارت­ آپ دمو بسته­ بندی محصولات کنجدی در مراسم اختتامیه مورخ 25 مهر 1402، براساس امتیاز تیم هفت نفره داوران (دو طراح گرافیک، یک نفر از صنعت چاپ و بسته ­بندی، یک نفر از صنعت کنجدی، یک نفر از اتحادیه صنف حلوا ساز و عصار اردکان، یک مربی فنی و حرفه­ ای، یک نفر از سازمان غذا و دارو) معرفی می­ گردند و محصول نهایی خود را عرضه می­ کنند.

تبصره 4 : در هر یک از سه محور رویداد، یک نفر برگزیده خواهد شد(جمعاً سه نفر، به شرط احصای حداقل امتیاز داوران). این افراد علاوه بر دریافت جایزه نقدی، توسط سازمان آموزش فنی و حرفه­ ای استان یزد تقدیر خواهند شد و برگزیدگان برای عقد قرارداد یا همکاری به تولیدکننده معرفی می­ شوند.

تبصره 5 : جدای از نفرات برتر، جمعاً به پنج نفر از افرادی که در گروه ­های مختلف، براساس نظر داوران و منتور قابل ستایش هستند، لوح تقدیر اعطاء خواهد شد.

تبصره 6 : نتیجه داوری در هر گروه کاملاً بر عهده داوران و با هماهنگی منتور است و مجری هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد.

تبصره 7 : درصورتی که هیچ ایده ­ای براساس ارزیابی داوران و منتور حدنصابِ انتخاب شدن را نداشت (4 امتیاز از مجموع 7 امتیاز)، تولید کنندگان و مجری رویداد مختار هستند طبق شرایط تصمیم مناسبی اتخاذ کنند.

6- ثبت مالکیت معنوی طرح ­ها بر عهده فرد یا شرکت متقاضی و یا تولیدکننده ای است که طرح را انتخاب نموده و مجری هیچ مسئولیتی در قبال ثبت و بررسی مالکیت معنوی ندارد.

تبصره 8 : در صورت درخواست، مجری نسبت به معرفی شرکت­ های صلاحیت­ دار جهت ثبت طرح صنعتی و مالکیت معنوی اقدام خواهد کرد.

 

جدول زمان‌بندی رویداد از اعلان عمومی تا اختتامیه

 

مرحله

تاریخ

فعالیت و مکان

اول

۳۱ تیر

نشست خبری، آغاز اعلان عمومی و فراخوان شروع رویداد

فرمانداری اردکان

۱-۶ مرداد

ارسال دعوتنامه و نیاز فناورانه برای شرکت­های چاپ و بسته­بندی

دوم

 

8 مرداد

مراسم افتتاحیه

الف. جلسه رسمی و سخنرانی مسئولین و تولیدکنندگان

ب. پنل تخصصی در مورد بسته­بندی محصولات کنجدی

سالن شهید حنیف فرمانداری اردکان

سوم

۱ شهریور

جلسه ارائه نمونه محصول و اعلام نیاز به متخصصان طراحی بسته­بندی

نگارخانه جریان

۴ شهریور

جلسه ارائه نمونه محصول و اعلام نیاز به متخصصان طراحی بسته­بندی

فنی و حرفه­ای یزد

چهارم

27 شهریور

ارسال اولیه تصویر باکیفیت فایل طراحی

29 شهریور

بررسی اولیه ایده­ها (و نمونه کارها) توسط داوران و منتور

فنی و حرفه­ای یزد

3  مهر

آخرین مهلت ارسال ایده­ها (یا نمونه کار) و رفع نقص موارد پایش اولیه

۴  مهر

نشست تخصصی و منتورینگ

انتقال تجربه و منتورینگ برای شرکت کننده­ها

فرمانداری اردکان

پنجم

1۰ مهر

بررسی نهایی و انتخاب ایده­های برتر- جلسه داوری و ارائه ایده­ها

فنی و حرفه­ای یزد

1۵ مهر

نهایی کردن شرایط همکاری بین شرکت­های طراح و یا شرکت­کننده در رویداد با تولید­کننده

18 مهر

آخرین مهلت ارسال مقاله/گزارش علمی-تحلیلی در محور تحلیلی

ششم

2۵ مهر

مراسم اختتامیه (مصادف با روز جهانی غذا)

تقدیر از سه ایده برتر و پنج نفر شایسته تقدیر،

ارائه نمونه کار تهیه­شده و انعقاد قرارداد

دانشگاه اردکان

هفتم

25-27 مهر

نمایش آثار ارسالی بسته­بندی

نگارخانه جریان

2۸-۳۰ مهر

نمایش آثار منتخب بسته­بندی و ارائه نتایج محور تحلیلی رویداد

فرمانداری اردکان

 

 

 

 

 

بیشتر بدانید

رویداد ملی خلاقیت و نوآوری فرش نوین(فرش دستباف)

 

فرش دستباف

جشنواره خلاقیت و نوآوری فرش نوین یزد

با هدف نوآوری و ارتقاء بهره ور در فرش دستباف

 

محورهای جشنواره:

- مواد اولیه، رنگ و الیاف

- طراحی و تولید

- روکارگیری، شستشو

- بازار داخلی و بین المللی

 

مخاطبین:

- تولید کنندگان

- شرکت های خلاق، فناور و دانش بنیان

- تامین کنندگان مواد اولیه و ماشین آلات

- شرکت های طراحی و بسته بندی

 

زمان: 10 اردیبهشت ماه 1402

مکان: خانه خلاق و نوآوری زی نو

 

جهت کسیب اطلاعات بیشتر:

شماره تلفن: 03537282016 و شماره واتساپ: 09139684886

-

بیشتر بدانید

رویدادجوان ماهر در مسیر تجربه

دعوت از جوانان استان جهت حضور در رویداد « جوان کارآفرین در مسیر تجربه »

به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

بیشتر بدانید

بومی سازی قطعات و ماشین آلات

شرکت پژوهشکده امیرکبیر ایرانیان با همکاری شرکت  شهرک های صنعتی استان یزد برگزار می کند:

رویداد ملی نیازهای فناورانه صنایع با هدف معرفی نیازهای صنایع در بخش ساخت قطعات، ماشین آلات و مواد صنعتی

پژوهشکده امیرکبیر ایرانیان با راه اندازی سامانه جامع صنعتی شمستا (شتابدهنده مجازی ساخت، تحقیق و آموزش)  و ایجاد 4 نمایشگاه مجازی (آنلاین) همزمان با ارائه 12 خدمت تخصصی به بخش های مختلف صنعت کشور، بستری مناسب برای صنعتگران و شرکت های صنعتی فراهم نموده است که به معرفی توانمندی ها و ظرفیت های خود بپردازند و هم چنین در صورت داشتن نیازهای صنعتی در زمینه طراحی و ساخت با تکیه بر دانش متخصصان داخلی نسبت به رفع این نیازها اقدام نمایند.این مرکز تحقیقاتی–صنعتی با هدف معرفی نیازهای بومی سازی موجود در صنعت و فراهم کردن ارتباط سازنده تر مراکز و شرکت های صنعتی در جهت رفع این نیاز ها، با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان یزد اقدام به برگزاری "رویداد ملی نیازهای فناورانه صنایع در بخش ساخت قطعات، دستگاه ها، ماشین آلات و مواد صنعتی"  نموده است. این رویداد در تاریخ 1401/12/14 از ساعت 10 الی 12 در محل مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شرکت شهرکهای صنعتی یزد برگزار خواهد شد.

چه کسانی می توانند در این رویداد صنعتی شرکت نمایند؟

در این رویداد فناورانه تمامی شرکت ها، مراکز صنعتی ارائه دهنده خدمات و شرکت هایی که تمایل به معرفی نیازهای بومی سازی خود و استفاده از دانش و تجربه صنعتگران و متخصصان دارند می توانند شرکت نمایند. لذا بدینوسیله از تمام صنعتگران و شرکت های صنعتی جهت شرکت در این رویداد دعوت به عمل می آید.

هم چنین شرکت ها و مراکزی که نیازمند بهره گیری از توان و ظرفیت های داخلی جهت ساخت قطعات، دستگاه و ماشین آلات صنعتی خود هستند می توانند نیازهای خود را تا تاریخ 12/12/1401 با ارسال ایمیل به آدرسshamsta.va@gmail.com    اعلام نمایند.

شایان ذکر است از آنجایی که این رویداد هم زمان به صورت آنلاین نیز برگزار خواهد شد شرکت ها و مراکز صنعتی از سراسر کشور می تواند در این مراسم شرکت نمایند.

نحوه ثبت نام در رویداد ملی نیازهای فناورانه چگونه است؟

جهت ثبت نام در این رویداد ملی فناورانه می توانید از طریق لینک زیر وارد پنل ایوند شده و نسبت به تهیه بلیت اقدام نمایید. با توجه به نوع حضور و شرکت های حاضردر این رویداد سه نوع بلیت تعبیه شده است :

بلیت شرکت کنندگان عادی : این بلیت ویژه شرکت های سازنده، فناور و دانش بنیانی است که به صورت حضوری در این مراسم شرکت می کنند.

بلیت ارائه دهندگان نیازهای فناورانه : این بلیت ویژه شرکت ها و مراکز صنعتی متقاضی ساخت قطعات، دستگاه ها، ماشین آلات و مواد صنعتی که تمایل به ارائه نیازهای خود می باشند .

بلیط شرکت کنندگان عادی (آنلاین) :این بلیت ویژه شرکت ها و مراکز صنعتی است که به صورت آنلاین در این رویداد شرکت می کنند.

بیشتر بدانید

معرفی نیازهای فناورانه صنعت کاشی و سرامیک

قابل توجه فناوران، متخصصان و پژوهشگران:

رویداد "معرفی نیاز های فناوری صنعت کاشی و سرامیک" با محوریت حوزه های: مواد اولیه و فرمولاسیون/ مواد مصرفی و افزودنی ها/ تجهیزات و ماشین الات/ بازیافت و مسایل زیست محیطی در تاریخ سوم اسفندماه سال جاری در یزد برگزار می گردد
از کلیه فناورانی که قادر به رفع نیازها و چالش های اعلام شده هستند دعوت می گردد تا برای مذاکره با متقاضیان در رویداد حضور به هم رسانند.

علاقه مندان برای شرکت در رویداد می توانند اعلام آمادگی خود را ز طریق شماره 09162534891 در پیام رسان ایتا یا واتساپ ارسال نمایند.

تاریخ برگزاری رویداد: سوم اسفندماه- خیابان شهید چمران کارخانه نوآوری درخشان یزد


شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: 03537269816 داخلی 25

بیشتر بدانید

معرفی نیازهای فناوری شهرداری یزد

"دومین رویداد ملی معرفی نیازهای فناوری صنایع و دستگاه های اجرایی استان یزد"

این رویداد در بخش نیازهای شهرداری یزد به همت *مرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری یزد* با محوریت نیازهای سه سازمان حمل و نقل بار و مسافر، مدیریت پسماند، مرکز مهندسی و ایمنی ترافیک در تاریخ 4 اسفند ماه 1401 در محل کارخانه نواوری درخشان یزد برگزار خواهد شد.


✅ فناوران دارای راه حل برای چالش های مطرح شده می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای حضور در جلسات مذاکره با واحدهای متقاضی از طریق تماس با شماره  03537269816 داخلی 25  و یا پیامرسان واتساپ/ایتا 09162534891  و یا مراجعه به سایت event.yazd.ir  اقدام نمایند.

بیشتر بدانید

معرفی نیازهای فناوری صنایع و دستگاه های اجرایی استان یزد

قابل توجه فناوران، متخصصان و پژوهشگران:

دومین رویداد ملی "معرفی نیاز های فناوری صنایع و دستگاه هی اجرایی استان یزد" با محوریت حوزه های: صنعت، آب، انرژی، محیط زیست و مدیریت شهری (حمل و نقل، ترافیک و پسماند) در تاریخ 3 و 4 اسفندماه سال جاری در یزد برگزار می گردد
از کلیه فناورانی که قادر به رفع نیازها و چالش های اعلام شده هستند دعوت می گردد تا برای مذاکره با متقاضیان در رویداد حضور به هم رسانند.

*لیست نیازهای احصاء شده و فرم ثبت نام به پیوست تقدیم می گردد.

علاقه مندان برای شرکت در رویداد می توانند فرم پیوست را تکمیل و حداکثر تا تاریخ 1401/11/27 از طریق شماره 09162534891 در پیام رسان ایتا یا واتساپ ارسال نمایند.

تاریخ برگزاری رویداد: سوم و چهارم اسفندماه- خیابان شهید چمران کارخانه نوآوری درخشان یزد
شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: 03537269816 داخلی 25

 

 

بیشتر بدانید

جشنواره سرمایه‌گذاری و راهکار تأمین مالی یزد( جسور )

قابل توجه سرمایه گذاران، صنعتگران و شرکت های فناور و دانش بنیان

• برگزاری اولین "جشنواره سرمایه¬گذاری و راهکار تأمین مالی یزد- جسور" • ویژه تامین مالی طرح های فناور، دانش بنیان و خلاق

• 23 تا 25 بهمن¬ماه - کارخانه نوآوری درخشان یزد

• با حضور نمایندگان صندوق¬های سرمایه¬گذاری و تامین مالی، بانک ها و سرمایه¬گذاران بخش خصوصی "کشوری و استانی"

• میزهای مشاوره اخذ تسهیلات، سرمایه گذاری و جذب سرمایه، ارزش گذاری، تهیه طرح های اقتصادی

• با امکان پذیرش طرح، اخذ کانتر و رونمایی از محصولات و دستاوردها و امکان حضور در میزهای مذاکره سرمایه¬گذاری

• برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ کانتر با مجری برگزاری رویداد به شماره 37269816(035)داخلی 30 تماس حاصل نمایید.

https://yun.ir/jasour

بیشتر بدانید

صنعت هوشمند و اقتصاد دیجیتال

شرکت شهرک‌های صنعتی استان با همکاری منطقه ویژه علم و فناوری و جمعی از فعالان حوزه فناوری اطلاعات و حامیانی که لوگو آنها در پوستر درج شده است، برگزاری رویداد استارتاپی "اقتصاد دیجیتال و صنعت هوشمند" را در قالب معرفی محصولات جدید / DemoDay برنامه‌ریزی نموده است. رویداد نهایی ساعت 9 صبح 25 بهمن، همزمان با روز پایانی رویداد سرمایه‌گذاری جسور، در کارخانه نوآوری درخشان برگزار می‌شود.

از عموم کارآفرینان و مدیران دعوت میشود با ثبت نام برای حضور در این رویداد، با دستاوردهای فعالان این حوزه آشنا شوند و از آنها در جهت افزایش کارآیی و بهره وری نظام مدیریت استفاده کنند.

همچنین از واحدهای فناور و دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دعوت میشود، نسبت به ثبت ایده تجاری شده و بارگذاری فایل معرفی محصولات (گزینه ثبت ایده در پایین همین صفحه) جهت ارجاع به کمیته داوری اقدام نمایند.

 

محورهای برگزاری رویداد:

  • اینترنت اشیا (IOT)
  • داده های عظیم (Big Data)
  • هوش مصنوعی (Artificial Intelligence)
  • چاپ سه بعدی (3D Printing)
  • رباتیک(Robotic)
  • رایانش ابری (Cloud Computing)
  • سیستم های یکپارچه و داشبورد مدیریتی (Integrated Systems)
  • بلاکچین
  • NFT

 محل برگزاری: کارخانه نوآوری درخشان یزد

زمان: 25 بهمن ماه 1401

آدرس : یزد - خیابان چمران 

مهلت ثبت نام: 23 بهمن ماه

تلفن : 03536331380

ایمیل: info@yazdinf.com

دانلود فرم ثبت نام

 

نحوه گزینش و انتخاب شرکت کنندگان در رویداد نهایی:

هیات داوران با ترکیب نمایندگان کارفرما، سازمانهای همکار، واحدهای صنعتی منتخب، سرمایه‌گذاران و متخصصان موضوع، در مراحل داوری مقدماتی و روز داوری ( بر اساس معیارها و فرم ابلاغ شده توسط سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی) نسبت به گزینش شرکت کنندگان اقدام خواهند نمود.

در مرحله مقدماتی،‌ داوری مجازی و بر اساس مستندات خواهد بود و در رویداد نهایی،‌ داوری بصورت حضوری و بر اساس مصاحبه و پرسش و پاسخ صورت خواهد گرفت.

 

 

 

بیشتر بدانید

رویداد ملی تا ثریا

قرارگاه جهاد علم و فناوری سپاه الغدیر و ستاد نوآوری، فناوری و اقتصاد دانش بنیان استان یزد برگزار می کند:

⚜️ رویداد سرمایه گذاری بر روی طرح های برتر فناور (DEMO DAY) باحضور سرمایه گذاران کشوری و استانی ⚜️

</div>
										<a href=بیشتر بدانید