اخبار

اخبار و رویدادهای کارخانه نوآوری درخشان یزد

در هفته پایانی بهمن ماه جاری؛

برگزاری رویداد نوآفرینی با موضوع «اقتصاد دیجیتال و صنعت هوشمند» در یزد

برگزاری رویداد نوآفرینی با موضوع «اقتصاد دیجیتال و صنعت هوشمند» در یزد

با توجه به ضرورت توسعه نوآوری و ارتقای بهره‌وری در صنعت، رویداد معرفی محصولات نوآورانه « اقتصاد دیجیتال و صنعت هوشمند» در یزد برگزار می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛

 محمدعلی شاه‌حسینی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی گفت: با توجه به ضرورت توسعه نوآوری و ارتقای بهره وری در صنعت، شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد با همکاری منطقه ویژه علم و فناوری و جمعی از فعالان حوزه فناوری اطلاعات، برگزاری رویداد استارتاپی اقتصاد دیجیتال و صنعت هوشمند را در قالب معرفی محصولات جدید/ DemoDay برنامه ریزی نموده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار افزود: این رویداد در محورهای اینترنت اشیا، داده های عظیم، هوش مصنوعی، چاپ سه بعدی، رباتیک، رایانش ابری، سیستم های یکپارچه و داشبورد مدیریتی، بلاکچین و NFT برگزار می شود. جانشین رئیس ستاد نوآوری، فناوری و اقتصاد دانش بنیان استان با دعوت از همه گروه های استارتاپی دارای ایده و یا نمونه کار مرتبط با محورهای این رویداد گفت: ثبت نام در رویداد تا روز یکشنبه؛ 23 بهمن ماه جاری از طریق نشانی https://www.yazdino.com/i4event امکان پذیر است.

شاه حسینی با قدردانی از اهتمام دستگاه‌های همکار در برگزاری این رویداد، بر همراهی، همکاری و حمایت مدیران و فعالان همه بخش‌های مرتبط از دولت و بخش خصوصی، جهت رونق دادن و اثربخشی بیشتر و تداوم رویدادهای مشابه که در برنامه‌های تحولی یزدنوین پیش‌بینی شده اند، تاکید کرد.

گفتنی است طرح ها و ایده های ارسالی توسط هیات داوران با ترکیب نمایندگان کارفرما، سازمانهای همکار، واحدهای صنعتی منتخب، سرمایه‌گذاران و متخصصان موضوع، به صورت مجازی و حضوری داوری و گزینش می شوند. رویداد معرفی محصولات نوآورانه « اقتصاد دیجیتال و صنعت هوشمند»، ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۲۵ بهمن ماه جاری همزمان با روز پایانی رویداد سرمایه گذاری جسور، در کارخانه نوآوری درخشان برگزار می شود.

اشتراک‌گذاری در:

 اخبار مرتبط